Zabiegi HIFU – poznaj ich charakterystykę i dowiedz się jakie dają efekty

Upływający czas jest bezlitosny dla naszej skóry. Pozostawia na niej zmiany, których większość osób nie chciałaby zauważać. Są to nie tylko zmarszczki, które szczególnie drażnią kobiety, ale również utrata owalu twarzy, elastyczności skóry i jej zdolności do szybkiej regeneracji. Czy można temu zapobiegać? Czy da się uratować wygląd swojej skóry?

Zabiegi HIFU – poznaj ich moc

Zabieg HIFU w przeciwieństwie do innych kuracji wykonywanych w gabinetach kosmetycznych nie jest tak znany. Nie wynika to jednak z braku zalet, a z tego, że jest to zabieg stosunkowo nowy. Na czym dokładnie polega i na jakie efekty można liczyć w jego przypadku? Opiera się on na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. W tym miejscu należy od razu zaznaczyć, że nie dochodzi w trakcie zabiegu do naruszenie ciągłości naskórka. Jest to więc ogromna różnica w porównaniu do zabiegów inwazyjnych, po których potrzebna jest swego rodzaju rekonwalescencja. Tutaj, zaraz po zabiegu można wrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. A efekty? Te mogą naprawdę zaskoczyć, zwłaszcza że zauważalne są praktycznie od razu. Będzie to między innymi wyraźny lifting skóry i to nie tylko twarzy, ale również szyi i dekoltu.

Zabiegi HIFU w profesjonalnym gabinecie

By cieszyć się najlepszymi rezultatami warto skorzystać z usług do świadczonych profesjonalistów. Być to mogą między innymi osoby z https://salonpieknecialo.pl/zabiegi/odmlodzenie-i-lifting/. Poza liftingiem można liczyć na wyraźną redukcje zmarszczek, a także poprawę konturów twarzy oraz policzków. A to wszystko już po 30-60 minutowym zabiegu HIFU. Jest to naprawdę bardzo ważne, że efekty otrzymuje się tak szybko. Wiele osób zada sobie w tym miejscu pytanie, czy takie efekty utrzymają się na długo. Odpowiedź brzmi – tak. Uzyskane rezultaty mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat. Trzeba jednak pamiętac o tym, że w niektórych przypadkach osoba wykonująca zabieg HIFU może zalecić jego ponowne przeprowadzenie po upływie 2/3 miesięcy. Takie zalecenie może być podyktowane aktualną kondycją skóry i jej potrzebami. Jeśli widniejące na niej zmiany są bardziej zaawansowane, to konieczne będzie dwukrotne działanie wiązką energii.