Sushi na wynos – dla kogo taka opcja?

Kuchnia azjatycka jest niezwykle bogata w smaki i aromaty. Mamy indyjskie curry czy tajski makaron pad thai, a także niemal nieskończoną ilość dań z ryżem w pięciu smakach, na ostro oraz w sosie słodko-kwaśnym. Jednak wymienione potrawy podaje się na ciepło, a tak się składa, że jedna z najpopularniejszych przekąsek serwowana jest w temperaturze pokojowej. Jeśli więc chcemy zabrać ze sobą jakieś danie, bardzo dobrą decyzją będzie sushi na wynos. Komu spodoba się takie rozwiązanie?

Sushi na wynos – dla tych, którzy lubią jeść widelcem

Tak się składa, że sushi to danie, którego nie spożywamy widelcem i nożem. Można do tego celu użyć pałeczek, tak jak to robią Japończycy. Dopuszczalne jest także jedzenie palcami. Jeśli chodzi o używanie wasabi, zagryzanie marynowanym imbirem czy moczenie porcji w sosie sojowym, także panuje kilka zasad. Nie wszyscy jednak lubią podporządkowywać się osobliwemu savoir vivre i wolą jeść po swojemu. Właśnie dla nich najlepszą opcją jest sushi na wynos. W zaciszu własnego domu można jeść jak się tylko chce, eksperymentować z łączeniem smaków albo uczyć się jedzenia pałeczkami i mieć przy tym dobrą zabawę. Jednocześnie nie musimy martwić się o odpowiedni ubiór czy jakiekolwiek maniery. Zwłaszcza że sushi jest kolorowym daniem o tak wielu wariantach, że odrobina fantazji przy stole jest jak najbardziej na miejscu.

Sushi na wynos – dla towarzyskich smakoszy

Impreza urodzinowa, wieczór panieński, a może wieczór z drugą połówką? To wszystko okazje, podczas których sprawdzi się sushi na wynos. W lokalu także możesz świetnie bawić się w towarzystwie, ale nie możecie spędzić tam całego wieczora, gdyż inni goście też czekają na stolik. Poza tym we własnych czterech ścianach będziecie czuć się bardziej swobodnie. Wystarczy przejrzeć menu dostępne w internecie, wybrać dania, które wszystkim zasmakują, zadzwonić do restauracji i podjechać po odbiór. We Wrocławiu sushi na wynos można zamówić tutaj https://sushicorner.pl/. Menu jest bardzo bogate i znajdują się w nim też opcje dla wegan.